KLUB

Szkółka Piłkarska UKS ORLIK DĘBNO

Uczniowski Klub Sportowy ORLIK DĘBNO organizuje zajęcia sportowo-rekreacyjne z elementami piłki nożnej dla dzieci od lat 5 do 12 lat.

Głównym celem naszej szkółki jest zapewnienie dzieciom satysfakcji z gry w piłkę nożną , poprawa ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, wychowanie w duchu sportu, kształtowanie prawidłowych postaw społecznych dzieci.

W ramach tego prowadzone są profesjonalne treningi ogólnorozwojowe których głównym elementem są gry
i zabawy z elementami piłki nożnej. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w turniejach, meczach kontrolnych.

Współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi, dzięki temu dzieci które kończą szkolenie w naszej szkółce mogą kontynuować szkolenie w starszych grupach wiekowych w klubach partnerskich.