Badania lekarskie

Zapraszamy wszystkich naszych zawodników i zawodniczki do skorzystania z możliwości przeprowadzenia badań lekarskich.
Badania odbędą się w dniu 26 sierpnia 2020r. w budynku klubowym LKS Orzeł Dębno ( Wola Dębińska 216).
Harmonogram:
18.00 Skrzaty (roczniki 2014 i młodsze)
18.15. Żaki ( roczniki 2012)
18.30 Żaki ( rocznik 2013)
19.00 Orliki ( roczniki 2011 i 2010)
19.20 Młodziki ( roczniki 2009 i 2008)
19.40 Trampkarze i Juniorzy
(Godziny mogą się poprzesuwać w zależności od ilości chętnych osób)
Osoby które wykonują po raz pierwszy badania powinny mieć ze sobą wyniki badania morfologicznego, najważniejsze wskaźniki do oceny zdolności to cukier, żelazo.
W związku z okresem pandemii:
zaleca się by osoby które będą wchodziły do budynku posiadały zasłonięte usta i nos,
wejście do klubu odbywa się przez główne drzwi ( białe z herbem klubu) budynek należy opuszczać przez wyjście dla zawodników ( brązowe drzwi).

Przypominamy że badania dla sportowca amatora należy wykonać min. jeden raz w roku. Powinny one być wykonane przez lekarza medycyny sportu ( od 2019 roku również lekarz pierwszego kontaktu może takie badanie wykonać).
Każda osoba uczestnicząca w rozgrywkach, turniejach , lidze musi posiadać aktualne badania. Tzn potwierdzenie lekarza na karcie zdrowia sportowca.

Badania będzie wykonywał lekarz medycyny sportu. Koszt badania ok 20 zł od osoby.