Bardzo dobre wystepy Orlików w Brzeskiej Lidze
Zakończyła się Brzeska Halowa Liga Orlików.
W rozgrywkach Ligi udział wzięły dwie drużyny UKS Orlik Dębno.
W rundzie eliminacyjnej reprezentowały nas dzieci z oddziałów Dębno, Porąbka Uszewska, Maszkienice.
Pierwsze dwa turnieje były eliminacjami które miały podzielić drużyny ze względu na umiejętności - poziom sportowy.
Do mocnej grupy trafiła drużyna trenera Mateusza (gr. Dębno) która poradziła sobie całkiem dobrze i w końcowej klasyfikacji zajęła III miejsce z niewielką stratą punktową do zwycięscy. Poniżej wyniki:
III runda – Brzesko, niedziela 9 lutego.
UKS AP Champions – UKS Orlik 6:4
MOKSiR Piast – Ladies F.A. Targowianka 2:5
UKS Orlik – Ladies F.A. Targowianka 1:3
UKS AP Champions – MOKSiR Piast 4:2
MOKSiR Piast – UKS Orlik 0:6
Ladies F.A. Targowianka – UKS AP Champions 2:2
IV runda – Brzesko, niedziela 23 lutego.
MOKSiR Piast – Ladies F.A. Targowianka 2:2
UKS AP Champions – UKS Orlik 4:1
Ladies F.A. Targowianka – UKS Orlik 0:2
MOKSiR Piast – UKS AP Champions 2:0
UKS AP Champions - Ladies F.A. Targowianka 1:4
UKS Orlik – MOKSiR Piast 2:1
1. Ladies F.A. Targowianka Targowisko - punkty 11 bramki 16-10
2. UKS AP Champions Brzesko - punkty 10 bramki 17-15
3. UKS Orlik Dębno - punkty 9 bramki 16-14
4. MOKSiR Piast Czchów - punkty 4 bramki 9-19
KADRA: Filip Imioło, Jakub Borowiec, Franciszek Kubala, Michał Rosegnal, Jakub Bodura, Karol Bryl, Kacper Grzyb, Szymon Biliński, Sowa Magdalena, Sowa Katarzyna. trener Mateusz Borowiec
Druga nasza drużyna rywalizowała w grupie III w obu finałowych turniejach grała drużyna z grupy Porąbka Uszewska.
Podopieczni trenera Tomasza wygrali wszystkie mecze i ostatecznie zajęli I miejsce w końcowej klasyfikacji.
Wyniki:
III runda – Gnojnik, sobota 15 lutego.
Orzeł – Gryf 1:3
Olimpijczyk II – Olimpijczyk 0:1
UKS Orlik II - Orzeł 2:1
Gryf – Olimpijczyk II 2:0
Olimpijczyk – UKS Orlik II 0:3
Orzeł - Olimpijczyk II 1:0
Gryf – Olimpijczyk 3:1
Olimpijczyk II – UKS Orlik II 0:4
Orzeł - Olimpijczyk 3:0
Gryf - UKS Orlik II 0:4
IV runda – Szczurowa, sobota 22 lutego.
Olimpijczyk – Olimpijczyk II 2:2
UKS Orlik II – Gryf 3:1
Orzeł - Olimpijczyk 3:0
Olimpijczyk II – UKS Orlik II 2:4
Gryf – Orzeł 2:0
Olimpijczyk - UKS Orlik II 1:4
Olimpijczyk II – Gryf 1:0
UKS Orlik II – Orzeł 2:1
Olimpijczyk - Gryf 0:3
Olimpijczyk II - Orzeł 2:0
1. UKS Orlik II Dębno punkty 24 bramki 26- 6
2. Gryf Chronów punkty 15 bramki 14-10
3. Orzeł Lewniowa punkty 9 bramki 10-11
4. Olimpijczyk II Szczurowa punkty 7 bramki 7-14
5. Olimpijczyk Szczurowa punkty 4 bramki 5-21
Kadra: Szymon Gałek, Wiktor Szostak, Wiktor Łazarz, Igor Mizera, Nikodem Gajda, Gabriel Gajda, Nikola Sołtys, Martyna Batko, Kacper Grzyb, Kamila Kukla. Trener Tomasz Gurgul.
Komentarze