LMO - Żaki - podsumowanie turnieju

W ostatniej rundzie Ligi Żaków 11 czerwca 2017r. udział wzięły 3 nasze reprezentacje.

W turnieju zorganizowanym na Orliku w Dębnie mieliśmy dwie drużyny które rozegrały mecze z drużyną Metalu Tarnów i między sobą. Niestety z przyczyn dla nas niezrozumiałych nie dojechały do nas drużyny FA Tarnów (informacja telefoniczna sms) i Dunajec Zbylitowska Góra. Obie nasze reprezentacje wygrały mecze z drużyną Metalu Tarnów.

Trzecia nasza drużyna pojechała ponownie do Radłowa gdzie zaprezentowała się bardzo dobrze. W pierwszym meczu zremisowaliśmy (jako jedyni) z Tarnovią Tarnów, kolejno ulegliśmy Radłovi I  i wygraliśmy z Radłovią II oraz Westovią Tarnów.

Szkółkę Piłkarską UKS Orlik Dębno reprezentowały dzieci które na co dzień trenują w grupach w Dębnie.

Gratulujemy !