Turniej Żaków młodszych w Rzezawie

Turniej Żaków młodszych w Rzezawie

W sobotę 4 września rozegraliśmy turniej na gminnym obiekcie sportowym w Rzezawie. Organizatorem turnieju była szkółka piłkarska Fair Play. W turnieju udział wzięły: Prądniczanka Kraków, Elita Brzesko, Puszcza Niepołomice, Okocimski Brzesko, Gdovia Gdów i dwa zespoły SPN Fair Play.
W naszej drużynie wystąpiło 4 chłopców z rocznika 2014 Huber Strojny , Igor Podstawski, Jakub Przybyło, Eryk Krawczyk, dziewczynki z rocznika 2013 Melania Góra, Aleksandra Wolnik, Alicja Curyło, Milena Gurgul oraz gościnnie Wiktor Wolnik z rocznika 2016.

Turniej rozpoczęliśmy bardzo udanie odnosząc 3 zwycięstwa kolejno z drużynami Okocimskiego, Elitą i SPN Fair Play II,
w kolejnych meczach zremisowaliśmy SPN Fair Play I , wygraliśmy z Puszczą Niepołomice oraz przegraliśmy jedną bramką z Gdowią i Prądniczanką.
We wszystkich meczach dzieci grały z ogromnym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa, każdy z zawodników/ zawodniczek wykazała się bardzo dobrą grą. We wszystkich meczach potrafiliśmy stwarzać sytuacje do zdobycia gola, graliśmy z pasją.
Turniej został rozegrany bez klasyfikacji, dzieci otrzymały pamiątkowe medale , każda drużyna puchar i piłkę.
W turnieju zagrał również Wiktor który towarzyszył siostrze, okazało się że bardzo dobrze radził sobie ze starszymi o 2 lata przeciwnikami nawet w kilku meczach zdobył bramki.
Cieszy Nas postęp jaki robią nasi podopieczni, oby tak dalej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości