Praca

Szkółka Piłkarska UKS ORLIK Dębno w związku z rozwojem działalności poszukuje trenerów piłki nożnej

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe AWF,

- uprawnienia trenera piłki nożnej(min. Instruktor piłki nożnej lub UEFA C),

- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych (wybrane dni tygodnia),

- prawo jazdy kat. B z własnym samochodem,

- kreatywność, otwartość, komunikatywność,

- punktualność, odpowiedzialność i profesjonalne podejście do pracy z dziećmi,

- duże zaangażowanie w prowadzeniu zajęć,

- umiejętność korzystania z podstawowych programów komputerowych (e-mail, pakiet Office) będzie dodatkowym atutem,

- sportowa pasja.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 4-12 lat,

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie zajęć treningowych z grupą dzieci/młodzieży zgodnie z regulaminem

- udział prowadzonej grupy w rozgrywkach sportowych,

- udział w spotkaniach, turniejach, konferencjach,

- realizacja programu szkoleniowego,

- prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie/dzieło,

- praca w młodej dynamicznie rozwijającej się szkółce piłkarskiej,

- możliwość praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy,

- interesującą pracę pozwalającą na zdobycie cennych umiejętności zawodowych,

- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

- możliwość zdobywania cennego doświadczenia,

- pomoc doświadczonych trenerów,

- pomoc w dostępie do szkoleń

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie

CV lub kwestionariusza

na adres: orlikdebno@gmail.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości