Finały powiatowe XVIII edycji Turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Harmonogram rozgrywek powiatowych XVIII edycji Turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

1. Turniej w kategorii Chłopcy U8, po konsultacjach z zainteresowanymi drużynami, odbędzie się 2 lutego (piątek) w godzinach 15.00 - 17.00. W turnieju wezmą udział drużyny: Akademia Sportu FUTURE, ELITA Brzesko, UKS Orlik Dębno i drużyna z gm. Iwkowa. Mecze 2 x 8 min, "każdy z każdym".

2. Turniej w kategorii Chłopcy U10 odbędzie się 3 lutego (sobota) w godzinach 12.00 - 15.00. W turnieju wezmą udział drużyny: LKS Poręba Spytkowska, Akademia Sportu FUTURE, Orlik Dębno, Olimpijczyk Szczurowa oraz reprezentacje gmin Iwkowa i Gnojnik. Mecze 2 x 8 min., dwie grupy A i B, półfinały 1A - 2B, 2A - 1B, finał (2 x 10 min), bez meczu o 3. miejsce.

3. Turniej w kategorii Chłopcy U12 odbędzie się 3 lutego (sobota) w godzinach 15.15 - 18.15. W turnieju wezmą udział drużyny: ELITA Brzesko, PSP Jurków, Jastrząb Łoniowa, Szczurowianie oraz reprezentacje gmin Iwkowa i Gnojnik. Mecze 2 x 8 min., dwie grupy A i B, półfinały 1A - 2B, 2A - 1B, finał (2 x 10 min), bez meczu o 3. miejsce.

4. Turnieje powiatowe zostaną rozegrane w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Czchowie, ul. Sądecka 67.