Brzeska Liga dziewcząt

Drużyna dziewcząt z naszej szkółki została zgłoszona do III Edycji Gminnej Ligi Piłki Nożnej dziewcząt, której organizatorami są: Animatorzy sportu, „Orlik Zielonka”, Burmistrz Miasta Brzeska, Starosta Powiatu Brzeskiego.
Turnieje rozgrywane są na  boisku sportowym „Orlik Zielonka” ul. Piastowska 2.
Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej i umożliwienie dzieciom udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć szkolnych.
W rozgrywkach mogą brać udział zespoły szkolne, w kategorii dziewczynek uczennice rocznika 2006 i młodsze. W naszym przypadku większość dziewczynek jest młodsza. Reprezentację UKS Orlik Dębno tworzą dziewczynki z roczników 2007 - 2010.

Pierwsze mecze rozegraliśmy 11 czerwca 2019r, rywalizowaliśmy z dwoma drużynami.
Poniżej wyniki:

UKS ORLIK DĘBNO vs. PS 3 Brzesko 0-0

Jadowniczanka Jadowniki vs.UKS ORLIK DĘBNO 0-4

KADRA: Milena Michałek, Amelia Bachulska, Martyna Pierz, Klaudia Rysak, Kamila Fikas, Edyta Kabat, Magdalena Sowa, Katarzyna Sowa, Magdalena Pabian, JulkaSkokoń, Nikola Sołtys.
Trener: Mateusz Borowiec.

Gratulacje dla drużyny !

18 czerwca odbędą się kolejne mecze w ramach Ligi.