Brzeska Liga - żaki

Rozpoczęliśmy rozgrywki Brzeskiej Ligi w kategorii żaków, dziś na obiektach Strażaka w Mokrzyskach rywalizowała grupa D. Nasza szkółkę w tej grupie reprezentuje grupa z Porąbki Uszewskiej.
Na prośbę gospodarzy turniej rozegraliśmy w składach 7 osobowych( 6 zawodników + bramkarz) co na pewno miało wpływ na wyniki naszych spotkań. Rozegraliśmy 5 meczy z których przegraliśmy 3 , dwa wygraliśmy i ostatni zremisowaliśmy.

Trener Tomasz Gurgul był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, ważne było by wszyscy którzy przyjechali na turniej mogli w nim zagrać.

Kadra: Wiktor Szostak, Igor Mizera, Nikodem Gajda, Kamila Kukla, Szymon Gałek, Martyna Batko, Wiktor Kruczyński, Kamil Mleczko, Bartłomiej Pabian. Trener: Tomasz Gurgul

zdjęcie Dorota Gajda