Liga Małych Orłów w Tarnowie - SKRZATY

Drużyna naszych Skrzatów uczestniczyła w turnieju kończącym cykl turniejów Ligi Małych Orłów TOZPN rozgrywanych na hali. W hali sportowo widowiskowej "Jaskółka" odbył się turniej w którym nasi podopieczni spisywali się bardzo dobrze. Chłopcy z rocznika 2010 ulegli Dąbrovi Dąbrowa Tarnowska i Okocimskiemu Brzesko ( tego wyniku nie jesteśmy pewni, mecz był bardzo wyrównany). Pewnie pokonaliśmy drużyny AP Champions Brzesko 2010, Omega Rzuchowa, EF Zakliczyn 2010. W drugiej grupie roczników 2011 (2010) nasi podopieczni wygrali swoje mecze z AP Brzesko i EF Zakliczyn 2011, zremisowali z Pogoria Pogórska Wola oraz ulegli Okocimski Brzesko 2011 i LKS Szynwałd.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci słodkie upominki każdy uczestnik otrzymał karty z wizerunkami piłkarzy firmy Panini.

FILM

Kadra UKS Orlik Dębno: Imioło Michał, Pabian Bartosz, Sworniowski Sergiusz, Gałek Szymon, Kabat Edyta, Nasiadka Antoni, Fejkiel Antoni, Lasko Filip, Baca Wojciech, Bodura Jakub, Szostak Wiktor, Gajda Nikodem, Łazarz Wiktor, Ptaszek Rafał, Bryl Karol, Mizera Igor, Rylewicz Seweryn. Trener Mikołaj Gurgul

Dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji wyjazdu i opiece na miejscu.