Młodziki

Drużyna Orzeł - Orlik Dębno w sezonie 2015/2016 uczestniczyła w rozgrywkach I ligi młodzików TOZPN, runda jesienna była dla naszych podopiecznych bardzo trudna. Zdołali oni zremisować tylko jeden mecz, reszta kończyła się przegraną. W związku z tym iż poziom sportowy naszych piłkarzy odbiegał od innych drużyn grających w tej lidze decyzją Zarządu LKS Orzeł Dębno po konsultacjach z trenerem i Zarządem UKS Orlik postanowiono wycofać drużynę z rozgrywek I ligi Młodzików TOZPN. Od rundy wiosennej będziemy rywalizować na poziomie Ligi Młodzików Podokręgu Brzesko.

Jak już informowaliśmy drużyna młodzików rozpoczęła treningi. Odbywają się we wtorek od 17:30 do 19:00 i soboty od 16:00 do 17:30.

Oprócz dzieci z Dębna w zajęciach mogą uczestniczyć również dzieci z rocznika 2003, 2004 i 2005 które trenują w grupach: Porąbka Uszewska i Łysa Góra.

Zajęcia prowadzi trener Krzysztof Smoleń w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z trenerem: 663 233 777