Noworoczny Futsal Kids Festiwal dla rocznika 2011

Noworoczny Futsal Kids Festiwal  dla rocznika 2011

4 stycznia 2020 roku wzięliśmy udział w turnieju Noworoczny Futsal Kids Festival organizowanym przez Klub Sportowy Metal Tarnów. Turniej odbył się w hali przy ul. Chemicznej w Tarnowie rozegrany został na dwóch boiskach a udział wzięło w nim 12 drużyn. Naszą szkółkę reprezentowały dwie drużyny rocznik 2011 i 2012. Obie drużyny radziły sobie bardzo dobrze.
2011 rocznik rozegrał mecze z drużynami: Unia Tarnów I, Unia Tarnów II, Tarnovia Tarnów, SZKÓŁKA PIŁKARSKA METAL TARNÓW, Metal Tarnów, LUKS Skrzyszów, MULKS Pustynia, oraz z naszą drugą drużyną.
2012 rocznik rozegrał mecze z Unia Tarnów II, SZKÓŁKA PIŁKARSKA METAL TARNÓW, Metal Tarnów, LUKS Skrzyszów, Błękitnymi Tarnów, Wisłą Sandomierz, MULKS Pustynia, oraz z naszą drugą drużyną.
Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale, wyróżniono po jednym zawodniku z każdej drużyny.
Wyróżnienia otrzymali :
rocznik 2012 - Wojciech Pamuła
rocznik 2011 - Nikodem Gurgul
Kadra rocznik 2011. Tomasz Łanocha, Michał Imioło, Sebastian Baran, Marcin Kliś, Dominik Kliś, Nikodem Gurgul, Julia Skokoń, Adam Fikas.
Kadra rocznik 2012. Kamil Ciężadło, Wojciech Pamuła, Karol Matras, Jakub Gadziała, Filip Stolarz, Karol Krzysztofiński, Maksymilian Rosegnal, Patryk Latocha, Ksawery Grabarz.
Trenerem grup jest Mikołaj Gurgul.