Orliki wygrywają II rundę w grupi E

W drugiej rundzie grupy E w turnieju który odbył się na orliku w Brzesku rywalizowały dwie nasze drużyny z grup Łysa Góra oraz Maszkienice/Biadoliny. W tej grupie drużyna Maszkienic/Biadolin zastąpiła grupę z Dębna ponieważ turniej orlików pokrywał się z meczem Sokoła Maszkienice w którym to grają podopieczni trenera Tomka Świerczka.

Drużyna prowadzona przez trenera Tomka wygrała wszystkie swoje mecze i dzięki temu zajęła I miejsce w grupie.
Wyniki :
UKS Orlik (Maszkienice/Biadoliny)  - OKS 1:0,
UKS Orlik II (Maszkienice/Biadoliny) - Orlik III (Łysa Góra) 5:0,
UKS Orlik (Maszkienice/Biadoliny) - LKS Dębina Łętowska 6:0
UKS Orlik (Maszkienice/Biadoliny) - Olimpijczyk 3:1

Kadra: Stanisław Styrna, Waldemar Padło, Wiktor Jakubas, Wiktor Wolnik, Maciej Korpacki, Wiktor Wawryka, Mateusz Gurgul, Krzysztof Powroźnik, Kacper Widło, Kamil Latocha, Jakub Gurgul
trener: Tomasz Świerczek

Drużyna prowadzona przez trenera Patryka również zaprezentowała się dobrze i wygrała dwa z czterech meczy.

Wyniki:
Orlik III (Łysa Góra)  - OKS 0:6,
UKS Orlik II (Maszkienice/Biadoliny) - Orlik III (Łysa Góra) 5:0,
Orlik III (Łysa Góra) - LKS Dębina Łętowska 1:0
Orlik III (Łysa Góra) - Olimpijczyk 2:1

Kadra: Radek Budyn, Jonasz Bogacz, Dawid Jewuła, Oliwia Strojny, Rafał Bączek, Konrad Rzepa, Gabriel Gajda
trener: Patryk Ogar

Gratulujemy !