Turniej CAN PACK Okocimski Cup 2011

W niedzielę 15 grudnia chłopcy z rocznika 2011 uczestniczyli w turnieju Organizowanym przez Akademię CAN PACK Okocimski w roczniku 2011. Turniej rozegrany został w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku.
W pierwszym meczu grupowym trafiliśmy na bardzo mocnego przeciwnika i gładko przegraliśmy z AP 21 Chrzanów 0:5 . Po zimnym prysznicu przyszły zdecydowanie lepsze mecze.
W grupie remisujemy z Gwarkiem Wieliczka 0:0 i wygrywamy z Okocimskim Brzesko II 4 :0. Po eliminacjach zajmujemy trzecie miejsce i trafiamy do półfinałów w których rywalizujemy o miejsca 5-8.
W półfinale wygrywamy z Okocimskim Brzesko I  2:1
W meczu o 5 miejsce rywalizujemy z drużyną Zostań Piłkarze Bochnia po bardzo wyrównanym meczu remisujemy 1:1.
O miejscu musiały zdecydować rzuty karne które lepiej wykonywali zawodnicy z Bochni.
Ostatecznie zajmujemy 6 miejsce z czego nie możemy być zadowoleni gdyż gra  z meczu na mecz była coraz lepsza.
Gratulacje dla chłopców za walkę do końca i dobrą postawy na boisku. Nie zawsze wynik sportowy idzie w parze z dobrą grą.

Kadra: Marcin Kliś, Filip Lasko, Adam Fikas, Samuel Hajduk, Michał Imioło, Karol Pawlik, Sebastian Baran, Sergiusz Sworniowski, Tomasz Latocha. Trener Mikołaj Gurgul