Turniej na Zakończenie Brzeskiej Ligi Orlików - grupa

Na orliku w Buczu odbył się czwarty turniej w ramach Brzeskiej Ligi Orlików. W tym turnieju rywalizowały drużyny mocniejsze które po I i II rundzie zajęły miejsca 1 i 2 w swoich grupach.

Nasza drużyna przegrała z Okocimiskim Brzesko i wygrała z Olimpijczykiem Szczurowa.
Dużym zaskoczeniem dla nas była drużyna gospodarzy która przewyższała nas warunkami fizycznymi , piłkarsko okazała się również lepsza :/

Wyniki:

AP CANPACK OKOCIMSKI 2009 vs. UKS ORLIK DEBNO 3-0
UKS ORLIK DĘBNO vs. Olimpijczyk Szczurowa 2-1
UKS ORLIK DĘBNO vs. Olimpia Bucze 0-4

KADRA: Jakub Curyło, Filip Imioło, Jakub Borowiec, Piotr Różak, Franciszek Kubala, Rafał Ptaszek, Jakub Bodura, Tymoteusz Komęza, Marcel Marmól, Karol Bryl, Edyta Kabat. Trener Mateusz Borowiec

Po tym turnieju wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni za udział w rozgrywkach medalami.