Turniej rocznika 2012 w Skrzyszowie

W sobotę 14 grudnia 2019r. turniej w Skrzyszowie rozegrali chłopcy z rocznika 2012. Turniej ten miał charakter towarzyski gdyż nie była w nim prowadzona klasyfikacja. graliśmy na zmniejszonych boiskach 3 zawodników i bramkarz.
Rozegraliśmy dobry turniej po którym zdobyliśmy kolejne doświadczenia.
W pierwszym meczu mimo dobrych momentów przegrywamy z Westovią Tarnów 3:1. Po tym meczu graliśmy już tylko lepiej a przede wszystkim skuteczniej. W kolejnych meczach wygrywamy z Wierzchosławicami 4:2, Metalem Tarnów 2:0 i remisujemy z gospodarzami LKS Skrzyszów 1:1.
W II rundzie spotkań wygrywamy wszystkie mecze z Metalem 3:0, kolejny mecz wygrywamy 2:0 ostatnie dwa mecze rozgrywamy z drużynami Wierzchosławic które kolejno pokonujemy 9:0 i 4:2.

Turniej możemy uznać za udany, chłopcy w każdym meczu walczyli. Było dużo ciekawych akcji wygranych pojedynków. Nie zabrakło drobnych błędów, jednak kto ich nie popełnia ?

Gratulacje dla całej drużyny !
Kadra: Filip Stolarz, Jakub Gadziała, Maksymilian Resegnal, Kamil Ciężadło, Ksawery Kupiec, Ksawery Grabarz, Karol Krzysztofiński, Wojciech Pamuła, Patryk Brzegowy, Karol Matras. Trener Mikołaj Gurgul