Turniej Świateczny w Tarnowie

W sobotę drużyna orlików Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Dębno uczestniczyła w Turnieju Świątecznym zorganizowanym przez Tarnowską Akademię Piłkarską. Oprócz naszej drużyny w turnieju udział wzięły zespoły : Tarnovia Tarnów, Szkółka Piłkarska Unia Tarnów, Zespół Szkół Sportowych Tarnów (Unia Tarnów), Stal Mielec, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Wolania Wola Rzędzińska, Skrzyszowia Skrzyszów, Radłovia Radłów, i gospodarz TAP Tarnów. Organizatorzy przydzielili drużyny do dwóch grup z których do finałów awansowały trzy najlepsze drużyny, dwie pozostałe walczyły w fazie pocieszenia. Niestety nie udało nam się wygrać żadnego meczu w fazie grupowej. Pomimo wspaniałej walki brakło nam jakości i zdecydowanie ogrania na dużej hali ( grano na hali 40m x 26m na bramki 5mx2m). Mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy zdobyć bramki w meczach ze Stalą i TAPem, co w efekcie skończyło się przegraniem meczu po kilku błędach. Turniej z takimi drużynami to dla Nas ciekawe doświadczenie i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle wymagających rywali.

Wyniki naszych spotkań w grupie:

Dąbrovia - UKS Orlik Dębno 3:0

Stal Mielec - UKS Orlik Dębno 3:0

UKS Orlik Dębno - TAP Tarnów 0:2

ZSS Tarnów - UKS Orlik Dębno 4:1 (bramka: Płaneta)

Faza pocieszenia:

Skrzyszovia Skrzyszów - UKS Orlik Dębno 2:1 (bramka: Suchan)

UKS Orlik Dębno - Radłowia Radłów  4:0 (bramki: Płaneta x 3 , Sakłak)

Nasza drużyna występowała w składzie:

Górny rząd: Trener: Mikołaj Gurgul, Kamil Kluska, Michał Sakłak, Jakub Pieprzyk, Adrian Góral,

Dolny rząd: Paweł Pałucki, Tomasz Płaneta,  Mikołaj Suchan,  Norbert Grochola, Nikodem Przeklasa.

Powiązana galeria: