Turniej z Okazji Dnia Dziecka - Brzesko

W niedzielę 5 czerwca nasze drużyny orlików i żaków uczestniczyły w turnieju piłkarskim z okazji Dnia Dziecka organizowanym przez BOSiR w Brzesku i Okocimski Klub Sportowy. Bardzo ciekawa formuła turnieju która odwoływała się do Mistrzostw Europy była niezwykle atrakcyjna dla dzieci i widzów. Nasze drużyny reprezentowały Polskę (żaki) i Czechy (orliki). Bardzo dobrze w turnieju poradziła sobie drużyna żaków która w meczu finałowym uległa Irlandi Płn. (AP Brzesko). To tak naprawdę niewiele zmieniło gdyż był to najlepszy turniej naszych żaków w tym sezonie.
Skład: POLSKA (żaki) Wiktoria Adamczyk, Filip Bober, Jakub Szwalec, Krystian Szczecina, Oliwia Kluska, Oskar Górka, Filip Biernat, Oliwier Chrapusta, Patryk Rzepa, Kacper Kurek, Jakub Smoleń. Trener: Mikołaj Gurgul.

Orlikom w tym dniu nie dopisywało szczęści nie mogli się odnaleźć na takiej wielkiej imprezie jak EURO ale należy ich pochwalić za ambicje i zaangażowanie.

Skład: Czechy (orliki) Paweł Pałucki, Maksymilian Walczak, Nikodem Przeklasa, Mikołaj Suchan, Kamil Kluska, Damian Kural, Mateusz Smoleń, Jakub Nowak, Hojnowski Kacper, Tomasz Płaneta. Trener: Krzysztof Smoleń.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, poczęstunek, medale, zamki i zjeżdżalnie lody dla uczestników turnieju.

GALERIA - Żaki

GALERIA - ORLIKI