Turnieje Zostań Piłkarzem - wygrana rocznika 2010

W okresie ferii na zaproszenie Szkółki Piłkarskiej „Zostań Piłkarzem” dzieci z naszej szkółki uczestniczyły w turnieju roczników 2012,2011 i 2010.
31 stycznia turniej rozegrały roczniki 2012 rywalizowaliśmy z drużynami SP Zostań Piłkarzem, MOSiR Bochnia, Olimpijczyk Szczurowa, AP Champions Brzesko, SP Zostań Piłkarzem II.
Nasza drużyna wygrała 3 mecze i 2 przegrała. Rozegraliśmy dobry turniej.
Kadra: Adrian Borowic, Wojciech Pamuła, Karol Krzysztofiński, Kamil Ciężadło, Karol Matras, Igor Chamioło, Bartłomiej Gołąb, Barbara Zawisza. Trener Mikołaj Gurgul

1 lutego turniej rozegrał rocznik 2011 który powtórzył osiągnięcie młodszych piłkarzy. Po wygraniu 3 meczy zajmujemy III miejsce. Rywalizowaliśmy z drużynami SP Zostań Piłkarzem, MOSiR Bochnia, Gdovia Gdów, Victoria Słomka, SP Zostań Piłkarzem II.

Kadra: Ksawery Michałek, Antoni Płaneta, Michał Imioło, Karol Pawlik, Filip Lasko, Julia Skokoń. Trener: Mikołaj Gurgul

Najstarsza drużyna z rocznika 2010 rywalizowała tego samego dnia z Okocimskim Brzesko, SP Zostań Piłkarzem, Metalem Tarnów, Westovią Tarnów oraz Gdovią Gdów. Był to bardzo wyrównany turniej w którym losy I miejsca ważyły się do ostatniego meczu. Ostatecznie to nasza drużyna wygrywa rozgrywki.
Kadra: Szymon Gałek, Nikodem Gajda, Kacper Grzyb, Nikola Sołtys, Wiktor Szostak, Igor Mizera, Karol Bryl, Jakub Bodura. Trener: Tomasz Gurgul.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom !