UKS ORLIK Dębno wygrywa turniej w Trzcianie !

W niedzielę 13 grudnia w Trzcianie odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Murowana. Na turniej udała się kadra 9 chłopców i Madzia z rocznika 2005 i 2006 wraz z trenerem Krzysztofem Smoleniem.

Pierwszy mecz turnieju UKS Orlik Dębno rozegrał z „MAM TALENT” LIMANOWA i pewnie pokonał rywala 4-0 na listę strzelców wpisali się Mikołaj Suchan, Szymon Pałucki oraz dwukrotnie Tomasz Płaneta. Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna AP „ŻACZKI” NOWY WIŚNICZ którą pokonaliśmy 2-0 a bramki zdobyli Kamil Kluska i Tomasz Płaneta. W trzecim meczu przyszło nam zmierzyć się z gospodarzem turnieju SZKÓŁKĄ PIŁKARSKĄ B&T z Trzciany. Pomimo że pierwsi straciliśmy bramkę, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1 strzelcami bramek byli: Mateusz Smoleń, Magdalena Migas, oraz dwukrotnie Tomasz Płaneta. Ostatni mecz decydujący o pierwszym miejscu rozegraliśmy z „MACIERZĄ” LIPNICA MUROWANA, którą pokonaliśmy 3-1 do siatki trafiali Mateusz Smoleń, Mikołaj Suchan oraz Tomasz Płaneta. Nasza Drużyna zdobyła komplet punktów strzelając 13 bramek, tracąc tylko 2.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Paweł Pałucki reprezentujący barwy naszej szkółki piłkarskiej.

Skład drużyny: Chudyba Maksymilian, Walczak Maksymilian, Pałucki Paweł, Smoleń Mateusz, Suchan Mikołaj, Płaneta Tomasz, Kluska Kamil, Migas Magdalena, Pałucki Szymon, Kural Damian. trener Krzysztof Smoleń

Wyniki meczów:

Mam Talent Limanowa 0-4 UKS ORLIK DĘBNO

AP Żaczki Nowy Wiśnicz 1-3 Szkółka Piłkarska B&T

Macierz Lipnica Murowana 3-1 Mam Talent Limanowa

UKS ORLIK DĘBNO 2-0 AP Żaczki Nowy Wiśnicz

Szkółka Piłkarska B&T 2-3 Macierz Lipnica Murowana

Mam Talent Limanowa 1-1 AP Żaczki Nowy Wiśnicz

UKS ORLIK DĘBNO 4-1 Szkółka Piłkarska B&T

AP Żaczki Nowy Wiśnicz 2-2 Macierz Lipnica Murowana

Szkółka Piłkarska B&T 7-1 Mam Talent Limanowa

Macierz Lipnica Murowana 1-3 UKS ORLIK DĘBNO

Wielkie brawa należą się wszystkim zawodnikom UKS Orlik Dębno, którzy zagrali świetny turniej.

Powiązana galeria: