Weronika w kadrze OZPN TARNÓW młodziczek

7 lutego w hali ZSLiT w Wojniczu odbyły się mecze eliminacyjne do mistrzostw małopolski kobiet w piłce nożnej w dwóch kategoriach juniorki starsze oraz młodziczki.

Wśród dziewcząt powołanych na te rozgrywki znalazła się Weronika Najberek nasza wychowanka która trenuje w oddziale UKS ORLIK w Łysej Górze. Weronika gra również w drużynie młodzików którą utworzyliśmy wspólnie z LKS Orzeł Dębno i wspólnie z kolegami i koleżanką występuje w I lidze tarnowskiej.

Drużyna OZPN Tarnów pod wodzą trenera Jacka Ćwika poradziła sobie bardzo dobrze , wygrała wszystkie swoje mecze i dzięki temu awansowała do kolejnej fazy turnieju który odbędzie się w marcu. Weronika w całym turnieju zdobyła pięć bramek, gratulujemy jej dobrego występu.

Wyniki:

TOZPN TARNÓW  - OLIMPIA 2 OSIECZANY  4:0
TOZPN TARNÓW - PRĄDNICZANKA KRAKÓW 3:2
TOZPN TARNÓW - UKS 3 STASZKÓWKA 3:2
TOZPN TARNÓW - SZAFLARY 4:2

Młodziczki - klasyfikacja
1.TOZPN TARNÓW -12 pkt (3,3,3,3)
2. UKS 3 STASZKÓWKA – 9 pkt (0,3,3,3)
3. SZAFLARY – 6 pkt (3,3,0,0)
4. OLIMPIA 2 OSIECZANY – 1 pkt (0,0,1,0)
5. PRĄDNICZANKA KRAKÓW – 1 pkt (0,0,1,0)

Źródło: