Wyjaz na mecz Ekstraklasy do Krakowa

Zapraszamy do udziału w wyjeździe na mecz do Krakowa w którym Wisła Kraków zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz odbędzie się 29 października - poniedziałek. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 18:00

Wyjazd z Dębna o godzinie 15:30 powrót przewidziany na godzinę 22:00

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie nr PESEL dziecka i opiekuna do trenera Mikołaja (tel. 696059154)

Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł. Na każdego młodego kibica Białej Gwiazdy, poniżej 13 lat, przypada jeden opiekun, który za wejściówkę zapłaci 10 zł. Bilety dla młodzieży powyżej 13. roku życia, uczącej się w szkole średniej, kosztować będą 5 zł. W przypadku starszych fanów Białej Gwiazdy jeden opiekun przypada na 10 osób, który również zapłaci za wejsciówkę 10 zł.

Do ceny biletu należy doliczyć koszt transportu ok. 15 zł

TERMIN ZGŁOSZEŃ 24 października 2018r. do godz. 21:00

Zachęcamy do wyjazdu rodziców z dziećmi !