Żaki wygrywają turniej w Szczurowej

Udało się w końcu rozegrać III kolejkę Brzeskiej Ligi Żaków grupa G w sobotę 25 maja pogoda okazała się dla nas łaskawa.

W turnieju udział wzięły dwie nasze drużyny z oddziałów Dębno i Porąbka Uszewska.  Oba nasze zespoły rozegrały bardzo dobry turniej wygrywając swoje mecze z drużynami Olimpijczyka Szczurowa, Okocimskiego Brzesko II oraz Błękitnych Przyborów. Mecz pomiędzy naszymi drużynami był bardzo zacięty, ostatecznie to chłopcy z Porąbki zdobyli dwa gole i tym samym zajęci I miejsce w turnieju.

Wyniki:
UKS Orlik Dębno – UKS Orlik Porąbka 0:2
SP Błękitni – UKS Orlik Dębno 1:3
UKS Orlik Porąbka – AP CANPACK Okocimski II 2010 6:1
Olimpijczyk - UKS Orlik Dębno 2:3
SP Błękitni – UKS Orlik Porąbka 0:6
UKS Orlik Dębno  – AP CANPACK Okocimski II 2010 3:1
Olimpijczyk – UKS Orlik Porąbka 1:5

Kadra gr. Porąbka: Szymon Gałek, Wiktor Łazarz, Nikodem Gajda, Wiktor Szostak, Kamil Mleczko, Bartłomiej Pabian, Igor Mizera. Trener: Tomasz Gurgul

Kadra gr. Dębno, Karol Bryl, Seweryn Rylewicz, Samuel Hajduk, Michał Imioło, Adam Fikas, Sebastian Baran, Ksawery Michałek. Trener: Mikołaj Gurgul

Gratulację !!!

GALERIA Z TURNIEJU