Zakończenie sezonu - dzień II

W sobotę 22 czerwca w ramach zakończenia sezonu rozegramy turnieje skrzatów, orlików i młodzików.

Turniej zostanie rozegrany na głównym boisku Orła Dębno. Podczas trwania rozgrywek na płycie boiska nie mogą przebywać rodzice i inne osoby bez upoważnienia organizatora !!!

Na godzinę 9:30 zapraszamy dzieci z rocznika 2013 oraz 2014.
Na godzinę 10:30 skrzatów starszych z rocznika 2012.

Skrzaty rozegrają turniej wewnętrzny, po ustaleniu ilości osób biorących udział w turnieju dzieci zostaną podzielone na drużyny i zagrają turnieje na przydzielonych boiskach.

Bardzo prosimy rodziców aby w tym dniu pozwolili swoim dzieciom bawić się i nie angażowali się zbytnio
w kierowanie działaniami swoich pociech :)

Od godziny 11:30 rozpoczną się turnieje Orlików i Młodzików, każda kategoria będzie grała na dwóch boiskach.
W turniejach orlików zagrają dzieci z roczników 2008 i 2009 oraz dziewczynki od rocznika 2009 i starsze (według grup w których trenują).
Orliki rozegrają turniej wewnętrzny, wystąpią w nim wszystkie nasze oddziały.

W turnieju młodzików oprócz dzieci z naszej szkółki  na nasze zaproszenie wystąpi drużyna LKS Orzeł Dębno.
Oba turnieje zagramy na 1/4 boiska a drużyna będzie się składać z 5 zawodników i bramkarza.

W turnieju obowiązują przepisy PZPN (unifikacja).

W tym dniu będzie można pobawić się na dmuchańcach, podobnie jak w ubiegłym roku do dyspozycji dzieci będzie zjeżdżalnia, zamek oraz bramka celnościowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzinami.

Turniej jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Gminę Dębno.