Dzień Dziecka w Brzesku - podsumowanie

W ramach obchodów Dnia Dziecka nasze drużyny uczestniczyły w turnieju piłki nożnej. W kategorii skrzatów nasi podopieczni nie przegrali żadnego meczu a w każdym prezentowali bardzo wysokie umiejętności.

W kategorii Orlików drużyna chłopców przegrała tylko jeden mecz który decydował o miejscu V-VI. W eliminacjach grupowych nasi piłkarze nie przegrali żadnego pojedynku i niewiele brakło by awansowali do półfinałów.

Najdzielniejsze były nasze dziewczyny które pokazały na boisku że mimo przeciwności losu trzeba z każdym walczyć. Był to pierwszy turniej dziewczynek w tej kategorii, nie udało się wygrać żadnego meczu ale udało się zdobyć pierwszego gola w ostatnim meczu z UKS Volley Brzesko a trafienie zanotowała Weronika Batko.

Gratulacje dla wszystkich dzieci.

Oczywiście dziękujemy organizatorom za zaproszenie, super organizacja.

P.S. zachowanie jednego z trenerów który uczestniczył w turnieju w kategorii skrzatów po prostu przemilczymy :/