LMO – Skrzaty – Dębno

Szkółka Piłkarska UKS Orlik Dębno była gospodarzem III rundy rozgrywek Ligi Małych Orłów w kategorii skrzatów. Na stadionie Orła Dębno gościliśmy drużyny: Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Football Academy Dąbrowa Tarnowska, Pogoria Pogórska Wola, Radłowia Radłów, Jastrząb Łoniowa, Elita Brzesko, razem 11 drużyn. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy w których rywalizowano systemem każdy z każdym.

Tradycyjnie wyniki poszczególnych meczy nie były zapisywane i nie była prowadzona klasyfikacja turniejowa.

Po zakończonym turnieju dzieci otrzymały pamiątkowe figurki ufundowane przez firmę Novum – sklep GROSZEK w Woli Dębińskiej oraz karty piłkarzy PANINI od TOZPN organizatora rozgrywek Ligi Młodych Orłów.

Dziękujemy Zarządowi LKS Orzeł Dębno za udostępnienie obiektu.

Galeria turnieju Skrzatów w Dębnie