Turniej rocznika 2007 w Skrzyszowie

W niedzielę 24 stycznia reprezentacja naszej szkółki piłkarskiej uczestniczyła w turnieju o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów rocznika 2007. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Westovi Tarnów przez długi czas meczu utrzymywał się bezbramkowy remis po dłuższej przewadze to chłopcy z Tranowa zdobyli bramkę na 1:0 jednak ostatnie minuty należały do naszej drużyny i za sprawa trafienia Filipa Bobra w końcówce meczu udało nam się doprowadzić do remisu. Kolejny mecz zremisowaliśmy bezbramkowo z drużyna Sokolich Orlików z Borzęcina. W ćwierćfinale po własnych błędach przegraliśmy z drużyną z Koszyc 2:0 był to jedyny przegrany mecz w turnieju, a zespół z Koszyc później dotarł do finału imprezy. Kolejny mecz z drużyną Metalu Tarnów w którym mieliśmy optyczną przewagę zakończył się remisem 0:0. O tym kto awansuje do kolejnej fazy turnieju, gry o 5 miejsce musiały zdecydować rzuty karne. W karnych wygraliśmy 3:2 i w meczu o V miejsce spotkaliśmy się z Unią Tarnów II. Ten mecz znowu zakończył się bezbramkowym remisem a w serii rzutów karnych nasza drużyna okazała się lepsza od kolegów z Tarnowa. Był to bardzo długi wyczerpujący turniej kształtujący charakter gratulujemy zawodnikom wytrwałości i osiągniętego bardzo dobrego rezultatu.

Kadra UKS Orlik Dębno:

Filip Bober, Kacper Kurek, Wiktoria Adamczyk, Oliwier Chrapusta, Igor Rega, Krzysztof Smoleń, Jakub Szwalec, Oskar Górka. Trener: Mikołaj Gurgul