Turniej w Skrzyszowie rocznika 2006

W dniu 17.01. 2016 w Skrzyszowie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn w których skład wchodzili zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi. Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy. Dla większości naszych chłopców były to pierwsze zawody tego typu. Warto również nadmienić że zawodnicy trenujący na co dzień w Maszkienicach i Biadolinach po raz pierwszy mieli okazje razem się spotkać i reprezentować barwy naszego klubu. Dla naszych sportowców był to więc turniej inegracyjno- zapoznawczy. Mimo to na boisku nasze orliki radzili sobie dobrze. Wykazali się dużym zapałem do gry i determinacją oraz dobrymi umiejętnościami. Z meczu na mecz zgrywali się coraz lepiej co miało odzwierciedlenie w osiąganych rezultatach. Mimo że nie udało się zwyciężyć żadnego spotkania to wywalczenie kilku remisów było świadectwem dobrej gry i coraz lepszego porozumienia w drużynie.

Powiązana galeria: